לקוחות מספרים

היום, שהסטודיו מצליח ומשגשג, אני מתייעצת איתך לגבי שיווק, ניהול, צוות המורות, נושאים פיננסיים ואת נותנת לי גיבוי

עידית יקרה , לפני שהתחלנו את הליווי העסקי, העסק שלי, סטודיו 8, היה חלום.

להקים עסק זה לא פשוט, בתור אישה ואמא זה הופך להיות משהו שעוד יותר קשה להפוך למציאות. אני זוכרת שבפגישה הראשונה שלנו אמרתי לך שאני הולכת להגשים את החלום שלי, לפתוח סטודיו לג'ירוטוניק פילטיס ויוגה, ואני מחפשת מישהו שייתן לי תשובות לאיך כן לגרום לזה לקרות ולא למה לא…

את תמיד היית שם בשבילי. חיובית, סבלנית, ויסודית. בכל התהליך של ההקמה את ידעת לשאול את השאלות הנכונות, גם אלו המובנות מאליהן, אבל שהן הכי חשובות. ההבנה הכלכלית שלך עזרה לי להאמין שהתכנית העסקית שבניתי מבוססת מציאות וזה נתן לי בטחון להמשיך.

היום, כשהסטודיו מצליח ומשגשג, אני מתייעצת איתך לגבי שיווק, ניהול, צוות המורות, נושאים פיננסיים ואת נותנת לי גיבוי פרקטי לרעיונות ולשאיפות שלי לגבי הסטודיו.

את אישה מיוחדת במינה, ומתנה גדולה לכל עצמאי/ת להיעזר בך, ולהצליח.
תודה ענקית! שלך,

– תמר שטיין קסמן

סטודיו 8 לג'ירוטוניק בת"א. www.studio8.co.il

מעבר לתוצאות העסקיות שהושגו- יש בזה אלמנט תרפויטי המון

המפגשים שלנו עזרו לי להסתכל מבחוץ על ההתנהלות שלי .לבד מאד קשה לעשות לעצמך ZOOM OUT . מעבר לתוצאות העסקיות שהושגו- יש בזה אלמנט תרפויטי – כמו לעשות RESET מחשבתי.

– שגיא, סטודיו שגיא רכטר- אדריכלות ועיצוב קונספט

התהליך הוביל לתנועה שוטפת והכנסה כלכלית

תודה גדולה לעידית המקסימה מ"אומנות הצמיחה-ייעוץ ואימון עסקי" על סדרת מפגשים איכותיים,מקצועיים,מפרים ומאתגרים.
אני פניתי לעידית לאחר שרציתי לתת זריקת עידוד לעסק שלי וללמוד איך וכיצד אני יכולה למנף אותו קדימה. היו לי כלים בסיסיים כגון לוגו ,כרטיס ביקור ושאר עיצובי דפוס וגרפיקה,היו לי המון רעיונות ותכנים שהיו פזורים באוויר וכאן עידית נכנסה לתמונה ובעדינות ובמקצועיות שעוטפת אותה עזרה לי להכניס את הכל לתוך תוכנית עבודה מסודרת .
זה התחיל בשאלון עסקי ממוקד תוך שימת דגש לתחום העיסוק שלי,המשיך בבדיקת התכנים הקיימים כגון נראות הדף העסקי שלי בפייסבוק, בדיקת מאגר הלקוחות ואיפיונם לפי פרמטרים שונים,בדיקה ובניית תקציב והמשיך לבניית חזון,יצירת בידול עסקי ושפע רעיונות שיווקיים למינוף העסק. כל זאת תוך משימות ושיעורי בית משעשעים שגרמו לי להפעיל את גלגלי המוח ולהתאמץ למען העסק שלי . כל התהליך נעשה על ידי עידית במקצועיות רבה,בנעימות,בהקשבה רבה ל"שגעונות שלי" ולרצון שלי להתקדם במהירות.
ואכן התוצאות לא איחרו להגיע- תוך כדי התהליך ראיתי עלייה במספר הלקוחות שפנו אליי, ראיתי התקדמות משמעותית בחשיפה האינטרנטית לדף העסקי שלי וייצרתי דרכי שיווק מגוונים לשמירה על קשר עם כל לקוחותיי, מה שהוביל לתנועה שוטפת והכנסה כלכלית.
אז שוב תודה לך עידית יקירתי על כל הליווי הצמוד, על היחס החם והאישי,על האכפתיות,על ההקשבה והרצון להצלחת העסק המפנק שלי .

– טלי נקש – קוסמטיקאית פרא רפואית

התהליך לימד אותי המון

התהליך לימד אותי המון. המון דרכי שיווק, תקשורת עם הלקוחות, הוצאות של העסק, תמחור, עבודה בסטנדרטים, עמידה במשימות, פיתוח העסק.
דפנה – TelaVespa

התוצאה היתה התקדמות ניכרת

כמטפלת העוסקת בין השאר בתחום החשיבה היצירתית, באתי לעידית מלאת רעיונות ומקורות השראה, אך מתקשה ליישמם ולתת להם ביטוי קונקרטי. מצאתי בעידית פרטנרית שיודעת להקשיב בשקט ובסקרנות, לשאול ולחקור לעומק, אך גם לכוון לאורך כל הדרך למטרות פרקטיות מוגדרות היטב, שקידמו אותי צעד צעד לעבר המטרה – הקמת עסק עצמאי.
התוצאה הייתה התקדמות ניכרת מפגישה לפגישה ומשבוע לשבוע, ותחושת בטחון שעליתי סוף סוף על המסלול לבניית עסק שיהפוך עם הזמן למקור הכנסה משמעותי, לצד הסיפוק המקצועי שהוא מעניק לי.
עידית עזרה לכל אורך הדרך למקד אותי במטרות ישימות, ולהגדיר בבהירות בכל פעם את הצעד הבא לאורך הדרך מבלי ללכת לאיבוד. בנוסף למומחיות שלה כמאמנת עסקית בבניית חזון מקצועי, במיתוגו, ובשיווקו, הידע המקצועי הרב שהיא מביאה מעולם התכנון הפיננסי נטע בי תחושת בטחון גם לגבי פוטנציאל ההצלחה הכלכלית של העסק.

– ט.ה., תל אביב

התהליך עזר בהגדרה ובמיקוד

בעצם ההסכמה שלי להכנס לתהליך, נוצרה מחוייבות: לעצמי (לברר מה אם אני רוצה את התהליך, אם אני רוצה להיות עצמאית) ומול המנחה. אין ספק שכאשר צריכים להגיע לפגישות ולהכין "שיעורי בית" יש בכך סוג של מחוייבות. שימוש בכלי של "לא נעים" מול מישהו חיצוני כדי להפעיל מנוף של עשיה. לרבים מאיתנו, גם כאלה שמגדירים את עצמם כ"בעלי מוטיבציה" נדרש לפעמים גורם חיצוני שידחוף לפעולה.
התהליך עזר בהגדרה ובמיקוד. נדרשתי "לצלול" לתוך עצמי ולתת תשובות אמיתיות שבאות מתוכי. רוב הדברים היו ידועים לי. בכל זאת, יש לי כבר קילומטראז' עם עצמי…השיקוף של הדברים מאדם אובייקטיבי, שאינו מכיר את ההסטוריה שלי ולא "מעוות" בגלל ההיכרות המוקדמת איתי, עוזר להוריד את מטעני הרגשות והרגישות ומפנה זרקור אל המקומות שצריך לעבוד עליהם.
למדתי שצריך לפרגן לעצמי ולא לצפות שמישהו חיצוני יעשה זאת בשבילי. למדתי שיש לי יתרונות יחסיים ותועלות שאני יכולה להביא איתי ושעליהם אני צריכה לשים דגש (ולהמשיך לפתח אותם בהמשך). אם לסכם בשפה השיווקית – באמצעות התהליך חקרתי את ה – DNA של המותג "חניתה רוזנטל". עכשיו כל שנותר, הוא להגדיר את המוצר, לשווק ולמכור… 🙂

– חניתה רוזנטל – מנהלת שיווק

עידית מיקדה אותי בקלי קלות

עידית מיקדה אותי בקלי קלות וחיברה אותי היישר לתועלות שאני מביאה, לייחודיות שלי ולערך המוסף שלי בעולם הטיפול. אז באמת שאם יש מישהו מכם שצריך לחדד את העשיה ולמקד ולעוף זה הדרך!
מיכל תמרה שרון קליניקה לרפואה משלימה

בכל צומת של החלטה או דילמה, יש לי משהי שאני סומכת עליה לפנות אליה

עידית, כבר שנה שאני באה אליך עם נושאים שאני צריכה בהם עזרה מקצועית. את עוזרת לי לענות על שאלות בנוגע לעסק, מפריכה כל מיני פרדיגמות שיש לי, גורמת לי להתמודד עם עיניינים פיננסים ומלווה אותי עם כל ההתלבטיות שיש לי.

אני יודעת שבכל צומת של החלטה או דילמה, יש לי משהי שאני סומכת עליה לפנות אליה. תודה רבה.
אורנה פורטוגלי- weLOVEweb-סטודיו לשיווק ברשת

בהחלט פיקסת אותי

בהחלט פיקסת אותי, הבנתי את חשיבות הבידול וחייבת להגיד שזה לגמרי עובד. וזה גם העניק לי המון ביטחון.
אני חושבת שאקח את כל הכלים שלמדתי ממך ואעשה את זה בשאר המוצרים שלי. בידול, כתיבה שיווקית….

מיכל סיוון- המרכז לספורטאי המקצועי והחובב

אווירה הרגועה שהשרית וההבנה לעומק של התהליכים הנפשיים שקשורים להתנהלות העסקית

מה שהכי הרשים אותי בפגישת ההיכרות שלנו הוא האווירה הרגועה שהשרית וההבנה לעומק של התהליכים הנפשיים שקשורים להתנהלות העסקית, לצד ידע ברור בתחום העסקי שיווקי.

בתהליך עזרת לי להבין טוב יותר מה החלומות העסקיים שלי.
בניהול שעות עבודה וכספים והבנה של מונחים בסיסיים בנושא
במיומנויות לכתיבת הצעת מחיר, הזמנה לארוע, הרצאה וכו'
בהבנה של הייחוד העסקי והערכים של העסק שלי
עזרת לי בסגירת עסקאות במחירים גבוהים יותר על ידי יישום הנלמד על כתיבת הצעות מחיר או דיוק השירות ,
כך שיהיה מתאים באמת לקהל הלקוחות.

חידדת לי את ההבנה לגבי השינויים בשירות או באופן בו הם מוצגים בהצעת המחיר,
כדי לסגור עסקאות בסכומים שנראים לי ראויים (לעומת הורדה במחיר)
ולגבי איך נכון לעבוד בצוות בקשרים עסקיים.

– אורן גרינספן –אדריכלית

קבלתי בטחון כמעצבת ומתכננת בתמחור ובהתנהלות מול הלקוחות

כשהגעתי אלייך הרגשתי שיש בלאגן וצריך לעשות סדר. שיש מוצר טוב אבל צריך הכוונה מקצועית.

ואת נתת את הרושם של אדם נחמד, לא אגרסיבית ולא יהירה. הרגשתי שיש חיבור.

התהליך איתך עזר לי לעבוד בצורה מסודרת יותר.

אני מאמינה בעצמי יותר, אני מרגישה בנוח לבקש תשלום עבור עבודתי ואני מרגישה שאני בכיוון הנכון.

קבלתי בטחון  כמעצבת ומתכננת ונותנת שירותים בתמחור ובהתנהלות מול הלקוחות שלי.

– א .מעצבת פנים

התהליך חידד לנו מה אנו רוצות מהעסק ומעצמינו

התהליך איתך עזר לנו לעשות בכלל את הצעד הזה. אנחנו לא חושבות, שבלי הליווי העסקי וההבנה של מה הולך להיות בכל התקופה הזאת אפשר להצליח. התהליך חידד לנו מה אנו רוצות מהעסק ומעצמינו בו, מה חשוב יותר ומה פחות, איך אנו רואה את השותפות ובכלל נחשפנו להרבה

דברים שלא חשבנו בכלל שצריך (מיותר לציין שלא ידענו בכלל מה צריך(: הרגשנו  שהצלחנו  להתמקד ברצונות שלנו, ובאייך להוביל את העסק צעד אחרי צעד. קבלנו הרבה כלים לניהול העסק ולהובלה שלו וזה מאד חשוב כי "עולם השכירות" שונה לחלוטין מהעולם העסקי ומאמינות שאתה חייב את

הידע הזה לפני שאתה גורם לדברים ממש לקרות. ה"התבשלות" הזאת בחודשים שקדמו להקמת העסק הייתה מאד חשובה ומשמעותית עבורנו,  הן ברמה הטכנית של קבלת ידע, כלים וכו והן ברמה הרגשית בכלל  להתבשל עם הרעיון ולהבין שאנו באמת הולכת על השינוי הזה..

הדברים שהיו לנו הכי חשובים בתהליך זה המיקוד של הערכים שלאורם העסק יפעל. זה שלב מאד מאד חשוב בתהליך במיוחד שאנחנו 3 בנות והיישור קו הזה לגבי מה נכון וחשוב לנו היה הבסיס להכל ואגב מוביל אותנו עד עכשיו. הדבר השני היה לקבל כלים פיננסיים שלנו אישית

לא היו והם מאד חשובים לתהליך. להבין את כל הנושא של הכנסות-הוצאות ואיך להתנהל נכון ובבטחה. דבר אחד אולי כללי יותר אבל הכי חשוב, המפגשים אפשרו שיח פתוח איתך ובינינו.

לשים את הכל על השולחן ולדבר בפתיחות על העומד לבוא. במיוחד בשותפות, חושבות שזה סופר חשוב.

חשוב לנו לומר תודה גדולה על הליווי והתהליך. תודה על המחויבות האישית שלך לכך שהעסק יתרומם ויצליח. הרגשנו  עד כמה חשוב ואכפת לך וזה מדהים. המשימות שנתת לנו בכל שבוע עזרו לנו המון לחדד עם עצמינו  דברים חשובים והפעילו את כל הגלגלים במוח (:

תודה על הכל!!! בלעדייך, זה היה נראה אחרת לגמרי!

בית פלא – מרכז למידה 

עזרת לי למפות את הדברים, להגדיר אותם, לפשט אותם.

בפגישה הראשונית מיד הרגשתי את החיבור בינינו. מאוד התרשמתי מהיסודיות, המקצועיות והאכפתיות. הרגשתי שאת נעימה, תומכת ומסבירה היטב את הדברים וזה מה שחיפשתי. מישהי שתלווה אותי באופן מכיל תומך ומקצועי.

עזר לי שהיית שם להתייעץ וללוות, מסע שהתחלתי לבדי עם הרבה שאלות ניסיונות ואי וודאות והיתה תחושה שיכולתי לקפוץ למים בכל מיני מישורים ולדעת שאת שם.

עזרת לי  למפות את הדברים, להגדיר אותם, לפשט אותם- תחושה שהעניין אפשרי כשמבינים מה באמת עומד מולך.

למדתי הרבה והיה באמת נהדר בשבילי.

סיון ניר – יוגה אווירית ועיסוי תאילנדי

התהליך עזר לי לדייק את עצמי

השילוב של מקצועיות עם אנרגיה חיובית ,שקטה ורגועה – בדיוק מה שהייתי צריכה ! גרם לי לבחור בתהליך איתך.

התהליך עזר לי לדייק את עצמי ברזולוציות שלא הכרתי עד כה הן ברמה האישית והן ברמה העסקית.

קבלתי כלים פרקטיים וליווי שירותי ונעים.

לימור לדני

מעצבת הום סטיילינג

התהליך המשותף עזר לי בניתוח של העסק מהצד

בבניית תהליכים בעסק

במיקוד הקהלים של העסק

יצירת משפך שיווקי

שירי כספי -קוסמטיקה טבעית ארומתרפיה ונטורופתיה